A A A

Pjaustytuvai HUSQVARNA

Prekiaujame visais HUSQVARNA gaminamais pjaustytuvų modeliais.

 

Benzininiai Elektriniai Hidrauliniai Pneumatiniai Gelbėtojams Geležinkeliams

 • Žiūrėti visus | Puslapiai: Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » PNEUMATINIAI PJAUSTYTUVAI
 • Husqvarna K3000 Wet 14" 2,7 kW (šlapiam pjovimui, galimas dulkių nusiurbimas)

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » ELEKTRINIAI PJAUSTYTUVAI

  Šlapiam pjovimui patalpų viduje!
  Galingas, universalus elektrinis pjaustytuvas su įtaisu šlapiam pjovimui. Dabar tapo įmanoma nedidelius pjovimo darbus patalpų viduje atlikti su minimaliu dulkių ir purvo kiekiu. Tai tapo įmanoma jame sumontuotas naujoves kaip, kad patobulintas komplektas šlapiam pjovimui su specialiai sukonstruotais purkštukais, rotorius su dviguba izoliacija, automatinis srovės išjungiklis (GFCI), apsaugantis nuo srovės iškrovos į naudotoją, apjungus su efektyviu dulkių sugavimu. K3000 Wet yra pirmasis modelis su naujai sukurta mažai vandens naudojančia Husqvarna DEX sistema (Dust Extinguisher System).
  Kaina su PVM:893.00EUR
 • Husqvarna K3000 Cut-n-Break 2,7 kW

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » ELEKTRINIAI PJAUSTYTUVAI

  Husqvarna K 3000 „Cut-n-Break“ – tai visiškai naujas elektrinis pjaustytuvas, kuriame įdiegtas mūsų sukurtas unikalus „Cut-n-Break“ metodas, įgalinantis pjauti iki 400 mm gilyn, kai išlaidos įrankiams yra labai nedidelės. Pasiūlydami Husqvarna K3000 „Cut-n-Break“ mes siūlome ir naujas giliojo pjovimo galimybes dirbant patalpose bei lauke. Tai puiki pjovimo sulig paviršiumi („flush cutting“) mašina, ideali pjaunant arti sienų ir grindų. Ji taip pat gerai tinka mažesniems darbams, pavyzdžiui, langų angoms, kurias pjaudami norite išvengti per gilių pjūvių ties kampais. K3000 „Cut-n-Break“ idealus pjaunant grioviuose esančius vamzdžius, kabeliams skirtus griovelius ir atliekant plėtimosi pjūvius, taip pat atliekant įtrūkių remontą.
  Kaina su PVM:1720.00EUR
 • Husqvarna K760/12" 3,7 kW (diskas 300 mm)

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » BENZININIAI PJAUSTYTUVAI

  Husqvarna K 760 priklauso naujai benzininių pjaustytuvų kartai. Tai naujas pjaustytuvas visais atžvilgiais – pradedant vidumi ir baigiant išore. Husqvarna sukurta unikali variklio technologija „X-Torq®“, įgalina naudotis itin galingu 3,7 kW varikliu, išmetančiu mažai teršalų ir sunaudojančiu nedaug degalų. Tai tiesiog švaresnis, ekonomiškesnis variklis. K 750 pjaustytuve taip pat įrengtas didelis, veiksmingas duslintuvas ir vibracijos slopinimo sistema, todėl mašina veikia ypač tyliai, o ją naudoti lengva. Visi Husqvarna techniniai sprendimai sukurti turint aiškią viziją, kas yra geriausia gaminių naudotojui, o kad pjovimas būtų tikrai veiksmingas, nedaroma jokių kompromisų.
  Kaina su PVM:1007.00EUR
 • Husqvarna K760/12" 3,7 kW OilGuard (diskas 300 mm)

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » BENZININIAI PJAUSTYTUVAI

  Husqvarna K 760 Oilguard yra specialiai sukurtas tam, kad būtų išvengta variklio sugadinimų, naudojant neteisingą alyva/degalai mišinį. Pjaustytuvas K 760 Oilguard naudoja konkrečios spalvos Oilguard alyvą, sukurtą specialiai dulkėtoms aplinkoms tokioms kaip statybų aikštelės ir, kuri yra ideali oru aušinamiems dvitakčiams varikliams. Optinė aptikimo sistema nustato ar tinkamo tipo alyva naudojama ir ar pakankamas jos kiekis yra degaluose. Oilguard sistemą galima lengvai deaktyvuoti, tad šiame pjaustytuve taip pat galima naudoti ir įprastą dvitakčiams varikliams skirtą alyvą. Pjaustytuve K 760 Oilguard taip pat yra įrengta naujos kartos Active Air Filtration™ sistema, kuri yra viena iš efektyviausių išcentrinių oro filtravimo sistemų rinkoje, leidžianti dirbti pjaustytuvu iki vienerių metų be filtro aptarnavimo, taip pat SmartCarb™ automatinė filtro kompensavimo sistema ir labai efektyvi vibracijos slopinimo sistema. Jame taip pat yra X-Torq® variklis, kuris 70 % sumažina teršalų emisiją į aplinką ir sunaudoja 20 % mažiau degalų bei DuraStarter™ - tai nuo dulkių užsandarintas, patikimesnis ir ilgiau tarnaujantis starteris. Air Purge ir dekompresinis vožtuvas palengvina pjaustytuvo užvedimą.
  Kaina su PVM:1132.00EUR
 • Husqvarna K760/14" 3,7 kW (diskas 350 mm)

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|AKCIJOS|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » BENZININIAI PJAUSTYTUVAI

  K760 serijos pjaustytuvas 350 mm diskui.

  SUMAŽINTA KAINA!


  Kaina su PVM:850.00EUR
 • Husqvarna K760/14" 3,7 kW OilGuard (diskas 350 mm)

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » BENZININIAI PJAUSTYTUVAI

  K760 OilGuard serijos pjaustytuvas 350 mm diskui.

  Kaina su PVM:1178.00EUR
 • Husqvarna K760 Cut-n-Break 3,7 kW

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » BENZININIAI PJAUSTYTUVAI

  Husqvarna K 760 Cut-n-Break dabar yra su naujo tipo Cut-n-Break diskais, kurių plienas yra tvirtesnis, o pjovimo našumas didesnis. Pjaustytuvas gali pjauti kiaurai per iki 400 mm storio sieną. Nuo standartinio 73 kūb. cm darbinio tūrio variklio Cut-n-Break žengė didelį žingsnį pjovimo pajėgumo didinimo kryptimi. Be to, dar buvo sumažintas triukšmo lygis, patobulinta vibracijos slopinimo sistema. Jame įrengta naujos kartos Active Air Filtration™ sistema yra viena iš efektyviausių oro filtravimo sistemų rinkoje, leidžianti dirbti pjaustytuvu metus laiko be filtro aptarnavimo. Pjaustytuvu K 760 Cut-n-Break yra lengva naudotis ir jį prižiūrėti, nedidelė aptarnavimo ir įrankių kaina. Jame esančio variklio X-Torq® emisija į aplinką yra 75 % mažesnė ir 20 % mažesnės kuro sąnaudos. Air Purge bei dekompresinis vožtuvas palengvina variklio užvedimą.
  Kaina su PVM:1715.00EUR
 • Husqvarna K760/14" Rescue 3,7kW

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » BENZININIAI PJAUSTYTUVAI

  Husqvarna K 760 Rescue sukonstruotas specialiai gelbėjimo darbams. Jo galios ir svorio santykis yra unikalus. Pjaustytuve įrengta naujos kartos Active Air Filtration™ sistema yra viena iš efektyviausių išcentrinių oro filtravimo sistemų rinkoje, leidžianti dirbti pjaustytuvu iki vienerių metų be filtro aptarnavimo, taip pat SmartCarb™ automatinė filtro kompensavimo sistema ir labai efektyvi vibracijos slopinimo sistema. K 760 Rescue turi plačią užvedimo rankeną su pakankamai vietos storai pirštinei. Pjaustytuvo naudojimą palengvina chromuotas disko apsauginis gaubtas, kuris yra matomas dūmuose ar garuose, bei nešimo diržas, suteikiantis maksimalią judėjimo laisvę. Pjaustytuve yra X-Torq® variklis, kuris 75 % sumažina teršalų emisiją į aplinką ir sunaudoja 20 % mažiau degalų. Kiti svarbūs privalumai yra DuraStarter™ - tai nuo dulkių užsandarintas, patikimesnis ir ilgiau tarnaujantis starteris, Air Purge bei dekompresinis vožtuvas, palengvinantys pjaustytuvo užvedimą.
  Kaina su PVM:1123.00EUR
 • Husqvarna K970/12" 4,8 kW (diskas 300 mm)

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » BENZININIAI PJAUSTYTUVAI

  Husqvarna K 970 pasižymi unikaliu galios ir svorio santykiu. Jame įrengta naujos kartos Active Air Filtration™ sistema yra viena iš efektyviausių išcentrinių oro filtravimo sistemų rinkoje, taip pat SmartCarb™ automatinė filtro kompensavimo sistema ir labai efektyvi vibracijos slopinimo sistema. Pjaustytuve K 970 yra X-Torq® variklis, kuris 75 % sumažina teršalų emisiją į aplinką ir sunaudoja iki 20 % mažiau degalų. Kiti svarbūs privalumai yra DuraStarter™ - tai nuo dulkių užsandarintas, patikimesnis ir ilgiau tarnaujantis starteris, Air Purge ir dekompresinis vožtuvas, palengvinantys pjaustytuvo užvedimą. Pjaustytuvas turi ergonomiškesnę galinę rankeną su rankai patogiais valdikliais ir geriau priglundantį prie kūno korpusą. K 970 yra idealus betono ir akmens pjovimui perstatant, renovuojant ar statant naujus statinius. Jis taip pat yra puikus nedidelių angų išpjovimui, angų durims ir langams pataisymui, taip pat vamzdžių, metalo bei asfalto pjovimui.
  Kaina su PVM:1309.00EUR
 • Husqvarna K970/14" 4,8 kW (diskas 350 mm)

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » BENZININIAI PJAUSTYTUVAI

  K970 serijos pjaustytuvas 350 mm diskui.

  Kaina su PVM:1260.00EUR
 • Husqvarna K970/16" 4,8 kW (diskas 400 mm)

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » BENZININIAI PJAUSTYTUVAI

  K970 serijos pjaustytuvas 400 mm diskui.

   

  DABAR VYKSTA AKCIJA! SPAUSK ČIA

   

  VIDEO

  Kaina su PVM:1260.00EUR
 • Husqvarna K970 Chain

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » BENZININIAI PJAUSTYTUVAI

  Husqvarna K 970 „Chain“ – tai benzininis pjaustytuvas su deimantine grandine. Jis pagamintas populiariojo K 970 pjaustytuvo pagrindu, todėl išsiskiria savo techniniais ir ergonominiais privalumais. Su grandininiu pjaustytuvu lengviau dirbti ankštose vietose, galite lengviau valdyti. Grandininis pjaustytuvas yra idealus pagalbinis įrankis tada, kai pirmosios įpjovos jau įpjautos įprastu diskiniu pjaustytuvu.
  Kaina su PVM:2148.00EUR
 • Husqvarna K970 Ring

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » BENZININIAI PJAUSTYTUVAI

  Naujasis Husqvarna K 970 „Ring“ – pirmasis pasaulyje benzininis pjaustytuvas, galintis pjauti iki 260 mm gylio su 350 mm skersmens pjovimo disku. Daugeliui, kurie naudojasi įprastais pjaustytuvais, tai gali atrodyti neįmanoma, kadangi 350 mm skersmens pjovimo diskai gali pjauti ne giliau kaip 125 mm. Tačiau Husqvarna paprasčiausiai pjaustytuve K 970, kuris yra ne tik galingas, bet ir lengvai valdomas, įdiegė savo unikalią ir patentuotą technologiją „Ring Saw“, kurios esmė yra ta, kad pjovimo diskas sukamas iš šono, o ne iš centro. Taigi naujasis K 970 „Ring“ – tai puikus išbandytos bei patikrintos žiedinio pjaustytuvo technologijos, užtikrinančios įspūdingą pjovimo gylį, ir lengvai valdomo, universalaus benzininio pjaustytuvo derinys.
  Kaina su PVM:3611.00EUR
 • Husqvarna K970/14" Rescue 4,8 kW

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » PJAUSTYTUVAI GELBĖJIMO TARNYBOMS

  Husqvarna K 970 Rescue sukonstruotas specialiai gelbėjimo darbams. Jo galios ir svorio santykis yra unikalus. Pjaustytuve įrengta naujos kartos Active Air Filtration™ sistema yra viena iš efektyviausių išcentrinių oro filtravimo sistemų rinkoje, leidžianti dirbti pjaustytuvu iki vienerių metų be filtro aptarnavimo, taip pat SmartCarb™ automatinė filtro kompensavimo sistema ir labai efektyvi vibracijos slopinimo sistema. K 970 Rescue turi tvirtą starterį su DuraStarter™ sistema bei plačią užvedimo rankeną su pakankamai vietos storai pirštinei. Pjaustytuvo naudojimą palengvina chromuotas disko apsauginis gaubtas, kuris yra matomas dūmuose ar garuose, bei nešimo diržas, suteikiantis maksimalią judėjimo laisvę. Pjaustytuve K 970 Rescue yra X-Torq® variklis, kuris 75 % sumažina teršalų emisiją į aplinką ir sunaudoja 20 % mažiau degalų. Air Purge bei dekompresinis vožtuvas palengvina variklio užvedimą.
  Kaina su PVM:1412.00EUR
 • Husqvarna K1270/14" 5,8 kW (diskas 350 mm)

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » BENZININIAI PJAUSTYTUVAI

  Husqvarna K 1260 yra pats galingiausias rankinis benzininis pjaustytuvas rinkoje, jo galia yra įspūdinga - 5.8 kW (7.8 AG). Jam būdinga naujos kartos Active Air Filtration™ sistema yra viena iš efektyviausių išcentrinių oro filtravimo sistemų rinkoje, leidžianti dirbti pjaustytuvu iki vienerių metų be filtro aptarnavimo; taip pat jam būdinga labai efektyvi vibracijos slopinimo sistema. K 1260 yra idealus sunkesniam betono ir akmens pjovimui perstatant, renovuojant ar statant naujus statinius. Jis yra puikus dirbti lauke: angų pjovimui, angų durims ir langams pataisymui, taip pat vamzdžių, metalo ir asfalto pjovimui.
  Kaina su PVM:1480.00EUR
 • Husqvarna K1270/16" 5,8 kW (diskas 400 mm)

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » BENZININIAI PJAUSTYTUVAI

  K 1270 serijos pjaustytuvas 400 mm diskui.

  Kaina su PVM:1510.00EUR
 • Husqvarna K1260 Rail 14"+RA10, 5,8 kW

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » PJAUSTYTUVAI GELEŽINKELININKAMS

  Husqvarna K 1260 yra pats galingiausias rankinis benzininis pjaustytuvas rinkoje, jo galia yra įspūdinga - 5.8 kW (7.8 AG). Jam būdinga naujos kartos Active Air Filtration™ sistema yra viena iš efektyviausių išcentrinių oro filtravimo sistemų rinkoje, leidžianti dirbti pjaustytuvu iki vienerių metų be filtro aptarnavimo; taip pat jam būdinga labai efektyvi vibracijos slopinimo sistema. K 1260 yra idealus sunkesniam betono ir akmens pjovimui perstatant, renovuojant ar statant naujus statinius. Jis yra puikus dirbti lauke: angų pjovimui, angų durims ir langams pataisymui, taip pat vamzdžių, metalo ir asfalto pjovimui.
  Kaina su PVM:2530.00EUR
 • Husqvarna K1260 Rail 16"+RA10, 5,8 kW

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » PJAUSTYTUVAI GELEŽINKELININKAMS

  Husqvarna K 1260 yra pats galingiausias rankinis benzininis pjaustytuvas rinkoje, jo galia yra įspūdinga - 5.8 kW (7.8 AG). Jam būdinga naujos kartos Active Air Filtration™ sistema yra viena iš efektyviausių išcentrinių oro filtravimo sistemų rinkoje, leidžianti dirbti pjaustytuvu iki vienerių metų be filtro aptarnavimo; taip pat jam būdinga labai efektyvi vibracijos slopinimo sistema. K 1260 yra idealus sunkesniam betono ir akmens pjovimui perstatant, renovuojant ar statant naujus statinius. Jis yra puikus dirbti lauke: angų pjovimui, angų durims ir langams pataisymui, taip pat vamzdžių, metalo ir asfalto pjovimui.
  Kaina su PVM:2600.00EUR
 • Husqvarna K2500 5,2 kW

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » HIDRAULINIAI PJAUSTYTUVAI

  Husqvarna K2500 pjaustytuvui tinka tradiciniai 400 mm pjovimo diskai ir jis dažnai naudojamas pirminiam įpjovimui, po kurio darbą galima užbaigti naudojant "K 3600" pjaustytuvą. K2500 yra stebėtinai lengvas, manevringas, galingas ir patvarus, todėl jūs galite ilgą laiką dirbti našiai ir patogiai. Naudojant šį įrankį nebus jokių išmetamųjų teršalų, o jo keliamas triukšmas yra labai mažas, todėl jis ypač gerai tinka dirbti patalpų viduje.

  Kaina su PVM:1465.00EUR
 • Husqvarna K3600 MKII 4,3 kW

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » HIDRAULINIAI PJAUSTYTUVAI

  Husqvarna K 3600 - tai unikalus pjaustytuvas dėl išskirtinio našumo ir ypatybių. Dėl ekscentrinės pavaros galima pasiekti net 260 mm pjovimo gylį. Šis rankinis pjaustytuvas pasižymi unikaliu galios bei svorio santykiu ir turi hidraulinę pavarą, todėl yra itin veiksmingas ir manevringas. Jis puikiai tinka daugybei darbų atlikti, įskaitant plytų ir gelžbetonio pjovimą. Dėl didelio pjovimo gylio ir didelės galios negaištant laiko parengimui "K 3600" yra vienas našiausių įrankių pramonėje.

  Kaina su PVM:3811.00EUR
 • Husqvarna PP 418

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » HIDRAULINIAI PJAUSTYTUVAI

  Maitinimo blokas užtikrina optimalią galią ir tikslų srauto reguliavimą, todėl jūs galite mėgautis geriausiomis hidraulinės įrangos eksploatacinėmis savybėmis. Puikus maitinimo šaltinis Husqvarna WS 325 modeliui, DM 406 H gręžimo varikliui, K 3600 ir K 2500 pjaustytuvams. Automatinė apsukų reguliavimo funkcija labai praverčia, naudojant įvairius įrankius ir skirtingo ilgio žarnas; be to, šią funkciją galima išjungti, kai reikalinga pastovi galia. Hidraulinė alyva aušinama talpiame 15 litrų alyvos bakelyje, tuo tarpu 23 cm ventiliatorius laiduoja ilgesnę įrangos eksploataciją ir optimalią galią.
  Kaina su PVM:8138.00EUR
 • Husqvarna K30/12" 3.2 kW

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » PNEUMATINIAI PJAUSTYTUVAI

  Galingi ir patikimi pneumatiniai pramoniniai pjaustytuvai, puikiai tinkantys naudoti patalpų viduje ir lauke, kai yra prieiga prie suspausto oro šaltinio. Jie išsiskiria ilgu, aptakių linijų korpusu, puikiu svorio paskirstymu tiek išilgai, tiek tarp rankenų. "Husqvarna" oru varomas pjaustytuvas taip pat puikiai tinka darbui tokiose lauko vietose, kuriose maža oro apykaita, pavyzdžiui, vamzdynų tranšėjose, gilių pamatų aikštelėse ir laivų dokuose.
  Kaina su PVM:1853.00EUR
 • Husqvarna K40/14" 3,2 kW

  Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » PNEUMATINIAI PJAUSTYTUVAI

  Galingi ir patikimi pneumatiniai pramoniniai pjaustytuvai, puikiai tinkantys naudoti patalpų viduje ir lauke, kai yra prieiga prie suspausto oro šaltinio. Jie išsiskiria ilgu, aptakių linijų korpusu, puikiu svorio paskirstymu tiek išilgai, tiek tarp rankenų. "Husqvarna" oru varomas pjaustytuvas taip pat puikiai tinka darbui tokiose lauko vietose, kuriose maža oro apykaita, pavyzdžiui, vamzdynų tranšėjose, gilių pamatų aikštelėse ir laivų dokuose.
  Kaina su PVM:1998.00EUR
 • Žiūrėti visus | Puslapiai: Produktai » Pjaustytuvai HUSQVARNA|PJAUSTYTUVAI HUSQVARNA » PNEUMATINIAI PJAUSTYTUVAI