A A A

HIDRAULINIAI PJAUSTYTUVAI

 • Žiūrėti visus | Puslapiai: HUSQVARNA PJAUSTYTUVAI » HIDRAULINIAI PJAUSTYTUVAI
 • Husqvarna K2500 5,2 kW

  HUSQVARNA PJAUSTYTUVAI » HIDRAULINIAI PJAUSTYTUVAI

  Husqvarna K2500 pjaustytuvui tinka tradiciniai 400 mm pjovimo diskai ir jis dažnai naudojamas pirminiam įpjovimui, po kurio darbą galima užbaigti naudojant "K 3600" pjaustytuvą. K2500 yra stebėtinai lengvas, manevringas, galingas ir patvarus, todėl jūs galite ilgą laiką dirbti našiai ir patogiai. Naudojant šį įrankį nebus jokių išmetamųjų teršalų, o jo keliamas triukšmas yra labai mažas, todėl jis ypač gerai tinka dirbti patalpų viduje.

  Kaina su PVM:1465.00EUR
 • Husqvarna K3600 MKII 4,3 kW

  HUSQVARNA PJAUSTYTUVAI » HIDRAULINIAI PJAUSTYTUVAI

  Husqvarna K 3600 - tai unikalus pjaustytuvas dėl išskirtinio našumo ir ypatybių. Dėl ekscentrinės pavaros galima pasiekti net 260 mm pjovimo gylį. Šis rankinis pjaustytuvas pasižymi unikaliu galios bei svorio santykiu ir turi hidraulinę pavarą, todėl yra itin veiksmingas ir manevringas. Jis puikiai tinka daugybei darbų atlikti, įskaitant plytų ir gelžbetonio pjovimą. Dėl didelio pjovimo gylio ir didelės galios negaištant laiko parengimui "K 3600" yra vienas našiausių įrankių pramonėje.

  Kaina su PVM:3811.00EUR
 • Husqvarna PP 418

  HUSQVARNA PJAUSTYTUVAI » HIDRAULINIAI PJAUSTYTUVAI

  Maitinimo blokas užtikrina optimalią galią ir tikslų srauto reguliavimą, todėl jūs galite mėgautis geriausiomis hidraulinės įrangos eksploatacinėmis savybėmis. Puikus maitinimo šaltinis Husqvarna WS 325 modeliui, DM 406 H gręžimo varikliui, K 3600 ir K 2500 pjaustytuvams. Automatinė apsukų reguliavimo funkcija labai praverčia, naudojant įvairius įrankius ir skirtingo ilgio žarnas; be to, šią funkciją galima išjungti, kai reikalinga pastovi galia. Hidraulinė alyva aušinama talpiame 15 litrų alyvos bakelyje, tuo tarpu 23 cm ventiliatorius laiduoja ilgesnę įrangos eksploataciją ir optimalią galią.
  Kaina su PVM:8138.00EUR
 • Žiūrėti visus | Puslapiai: HUSQVARNA PJAUSTYTUVAI » HIDRAULINIAI PJAUSTYTUVAI