A A A

ELEKTRINIAI PJAUSTYTUVAI

 • Žiūrėti visus | Puslapiai: HUSQVARNA PJAUSTYTUVAI » ELEKTRINIAI PJAUSTYTUVAI
 • Husqvarna K3000 VAC 14" 2,7 kW (su dulkių nusiurbimu)

  HUSQVARNA PJAUSTYTUVAI » ELEKTRINIAI PJAUSTYTUVAI

  Elektrinis pjaustytuvas, švariai pjaunantis sausuoju būdu. Nesukelia dulkių ir nereikia naudoti vandens. Vakuuminis dulkių surinkimo įrenginys efektyviai pašalina dulkes pjaunant, todėl ši mašina pirmauja rinkoje. Skirtingai nuo kitų elektrinių pjaustytuvų, šiame diskas sukasi į priekį, efektyviai pjauna medžiagą ir sukelia minimalią įtempą operatoriui. K 3000 Vac taip pat yra Elgard™ funkcija, perspėjanti apie perkrovos pavojų.
  Kaina su PVM:983.00EUR
 • Husqvarna K3000 Wet 14" 2,7 kW (šlapiam pjovimui, galimas dulkių nusiurbimas)

  HUSQVARNA PJAUSTYTUVAI » ELEKTRINIAI PJAUSTYTUVAI

  Šlapiam pjovimui patalpų viduje!
  Galingas, universalus elektrinis pjaustytuvas su įtaisu šlapiam pjovimui. Dabar tapo įmanoma nedidelius pjovimo darbus patalpų viduje atlikti su minimaliu dulkių ir purvo kiekiu. Tai tapo įmanoma jame sumontuotas naujoves kaip, kad patobulintas komplektas šlapiam pjovimui su specialiai sukonstruotais purkštukais, rotorius su dviguba izoliacija, automatinis srovės išjungiklis (GFCI), apsaugantis nuo srovės iškrovos į naudotoją, apjungus su efektyviu dulkių sugavimu. K3000 Wet yra pirmasis modelis su naujai sukurta mažai vandens naudojančia Husqvarna DEX sistema (Dust Extinguisher System).
  Kaina su PVM:983.00EUR
 • Husqvarna K3000 Cut-n-Break 2,7 kW

  HUSQVARNA PJAUSTYTUVAI » ELEKTRINIAI PJAUSTYTUVAI

  Husqvarna K 3000 „Cut-n-Break“ – tai visiškai naujas elektrinis pjaustytuvas, kuriame įdiegtas mūsų sukurtas unikalus „Cut-n-Break“ metodas, įgalinantis pjauti iki 400 mm gilyn, kai išlaidos įrankiams yra labai nedidelės. Pasiūlydami Husqvarna K3000 „Cut-n-Break“ mes siūlome ir naujas giliojo pjovimo galimybes dirbant patalpose bei lauke. Tai puiki pjovimo sulig paviršiumi („flush cutting“) mašina, ideali pjaunant arti sienų ir grindų. Ji taip pat gerai tinka mažesniems darbams, pavyzdžiui, langų angoms, kurias pjaudami norite išvengti per gilių pjūvių ties kampais. K3000 „Cut-n-Break“ idealus pjaunant grioviuose esančius vamzdžius, kabeliams skirtus griovelius ir atliekant plėtimosi pjūvius, taip pat atliekant įtrūkių remontą.
  Kaina su PVM:1752.00EUR
 • Žiūrėti visus | Puslapiai: HUSQVARNA PJAUSTYTUVAI » ELEKTRINIAI PJAUSTYTUVAI